Помогите пожалуйста Розв'язати задачу: Знайдіть усі кути, що утворилися при перетині паралельних

прямих січною, якщо один з внутрішніх односторонніх кутів у 7 разів більший за інший. ДАЮ 70 БАЛОВ СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Ксения.

Нехай один з внутрішніх односторонніх кутів утворюваних при перетині паралельних прямих буде рівний x градусів. Тоді інший кут буде 7 разів більший, тобто 7x градусів.

Загальна сума двох внутрішніх односторонніх кутів, утворених при перетині прямих, дорівнює 180 градусів, оскільки це лінія.

Отже, ми можемо записати рівняння:

x + 7x = 180

Зведемо подібні члени:

8x = 180

Тепер розділимо обидві сторони на 8, щоб знайти значення x:

x = 180 / 8

x = 22.5 градусів

Отже, менший кут дорівнює 22.5 градусів, а більший кут дорівнює 7 * 22.5 = 157.5 градусів.