Срочно!!даю 30 балів!!Мишко спік 45 пиріжків ,із них 4/9 становили пирішки з вишнями . Скільки

пиріжкив із вишнями спік мишко Подробне пояснення дуже срочно будь ласка буду дуже вдячна!

Ответы на вопрос

Отвечает Евсеев Паша.

Ответ:

20 пиріжків

Пошаговое объяснение:

Знайдемо число, що становить 4/9 від 45

4/9 * 45 = 45 * 4 : 9 = 20 (пиріжків)

Отвечает Бахтиярова Карина.

Ответ:

20

Пошаговое объяснение:

45/9*4=20

Відповідь: 20 пиріжків