ВідрізокА,М,В AB = 5 см, AM = 2 см. Яка довжина відрізка MB?


Ответы на вопрос

Отвечает Худяков Андрей.

Відповідь:

МВ = 3 см.

Пояснення:

Точки розташовані у такому порядку: А, М, В. Відомі довжини відрізків: AB = 5 см, AM = 2 см.

У такому випадку довжина відрізка MB дорівнює:

МВ = АВ - АМ = 5 - 2 = 3 см.