ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!! Паралельною проекцією кінців відрізка AB та його внутрішньої точки С на

площину (альфа), яка перетинає його, є точки А1, В1, С1 відповідно. Відомо ,що АС= 1см, А1С1=ВС, довжина відрізка В1С1 на 2 см більша ,ніж довжина відрізка А1С1. Знайдіть довжину відрузка АВ

Ответы на вопрос

Отвечает Шитяков Степан.

1/х=х/х+2

х+2=х^2

х^2-х-2=0

х=2

АВ=2+1=3см