Знайдіть: - довжину відрізка MN, якщо М(3; 5) N(-7;-1). - координати середини відрізка А(2;-4)

В(5;-3)

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Марина.

Ответ:

1) довжина відрізка MN: 2√34

2) координати середини відрізка AB: (3,5; -3,5)

Объяснение:

Знайдіть:

- довжину відрізка MN, якщо М(3; 5) N(-7;-1).

- координати середини відрізка А(2;-4) В(5;-3)

1.

Відстань між точками M і N знайдемо за формулою:

\bf MN=\sqrt{(x_M-x_N)^2+(y_M-y_N)^2}

Маємо:

MN=\sqrt{(3-(-7))^2+(5-(-1))^2} =\sqrt{(3+7)^2+(5+1)^2} =\\\\=\sqrt{10^{2}+6^{2}  } =\sqrt{100+36} =\sqrt{136}=\bf 2\sqrt{34}

2.

Координати точки О - середини відрізка АВ знайдемо за формулою:

\bf x_O =\dfrac{x_A+x_B}{2} ; \;\;\;\;\;\;\;\;y_O=\dfrac{y_A+y_B}{2} ;

\dfrac{2+5}{2}=\dfrac{7}{2}= 3,5 ; \;\;\;\;\;\dfrac{-4+(-3)}{2}=\dfrac{-7}{2}=-3,5 ;

Отже, O(3,5; -3,5) - середина відрізка AB