Допоможіть даю багато балів а) Запишіть рiвняння кола з центром в точці М радіуса R, якщо M(2; −1),

R = 3. б) Чи проходить це коло че- рез точку С(2; 2)?​

Ответы на вопрос

Отвечает Баранова Юля.

Ответ:

a) Рівняння кола з центром в точці M(2; -1) і радіусом R = 3 можна записати у вигляді:

(x - 2)^2 + (y + 1)^2 = 3^2

(x - 2)^2 + (y + 1)^2 = 9

b) Щоб визначити, чи проходить точка C(2; 2) через це коло, підставимо координати точки C в рівняння кола:

(2 - 2)^2 + (2 + 1)^2 = 0^2 + 3^2 = 9

Так як 9 = 9, то точка C(2; 2) дійсно лежить на колі з центром в точці M(2; -1) і радіусом 3.

Отвечает Лузько Даник.

Ответ:

Рівняння кола з центром в точці М(2, -1) і радіусом R = 3 має наступний вигляд:

(x - a)^2 + (y - b)^2 = R^2

де (a, b) - координати центра кола, R - радіус кола.

Підставимо значення центра та радіуса у рівняння:

(x - 2)^2 + (y + 1)^2 = 3^2

Після спрощення отримуємо:

(x - 2)^2 + (y + 1)^2 = 9

Тепер перевіримо, чи точка C(2, 2) належить цьому колу. Для цього підставимо її координати у рівняння:

(2 - 2)^2 + (2 + 1)^2 = 0^2 + 3^2 = 0 + 9 = 9

Рівняння справді виконується для точки C(2, 2). Отже, це коло проходить через точку C(2, 2).

Объяснение: