Градусні міри двох кутів відносяться, як 2 : 5. Знайдіть ці кути, якщо різниця кутів, суміжних до

даних, дорівнює 63° Менший кут - Більший кут -(Потрібно з розв'язком)​

Ответы на вопрос

Отвечает Постригань Виктория.

Объяснение:

Нехай менший кут дорівнює 2x, а більший - 5x.

Відповідно до умови, 5x - 2x = 63

x = 21

Менший кут: 2x = 2 * 21 = 42°

Більший кут: 5x = 5 * 21 = 105°

Відповідь:

Менший кут - 42°

Більший кут - 105°

Розв'язок:

1. Нехай менший кут дорівнює 2x, а більший - 5x.

2. Запишемо умову задачі у вигляді рівняння: 5x - 2x = 63.

3. Розв'яжемо рівняння: x = 21.

4. Підставимо значення x у вирази для меншого і більшого кутів:

* Менший кут: 2x = 2 * 21 = 42°

* Більший кут: 5x = 5 * 21 = 105°

5. Дамо відповідь:

* Менший кут - 42°

* Більший кут - 105°

Перевірка:

* Сума кутів дорівнює 105° + 42° = 147°.

* Сума кутів суміжних до даних дорівнює 180° - 147° = 33°.

* Різниця кутів суміжних до даних дорівнює 105° - 42° = 63°.

Відповідь відповідає умові задачі.