Даю 40 балів!! ТЕРМІНОВО! Будь ласка, ДОПОМОЖІТЬ!! Геометрія 8 клас! Знайдіть кути паралелограма

якщо один з них у 3 рази більший за другий.​

Ответы на вопрос

Отвечает Нысанбаев Береке.

Ответ:

45°   135°

Объяснение:

Протилежні кути паралелограма рівні. Сума кутів, прилеглих до однієї сторони, становить 180°.

Нехай ∠1=х°,  ∠2=3х°

х+3х=180;  4х=180;  х=45

∠1=∠3=45°

∠2=∠4=180-45=135°