Знайдіть більшу сторону прямокутника периметр якого дорівнює 30 см, якщо відомо, що одна з його

сторін вдвічі менша ніж інша. (РОЗПИШІТЬ)​

Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Лиза.

Ответ:

а=х

в=2х

Р=30см

Р=(а+в)×2

(х+2х)×2=30

3х=30÷2

3х=15

х=15÷3

х=5см=а

2×5=10см=в

(5+10)×2=15×2=30см

ответ а=5см; в=10см