ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ ( До завдання потрібно намалювати відрізок та написати умову і рішення.)

Між сторонами кута KLM, що дорівнює 60°, проходить промінь LN. Знайти кути KLN і NLM , якщо кут KLN на 30° більший за кут NLM.

Ответы на вопрос

Отвечает Балдин Александр.

Ответ:

Дано:<KLM=60*
<KLN больше <NLM на 30*
Найти:<КLN-??<NLM-??

Решение

<NLM=(60-30):2=15*
<KLN=15+30=45*

Объяснение: