Складіть рівняння кола, яке проходить через точку К(-4;2) і має центр у точці 0 (3;2).


Ответы на вопрос

Отвечает Орішко Таня.

Ответ:

(x  - a) ^{2}  + (y - b) ^{2}  =  {r}^{2}

( - 4 - 3)^{2}  + (2 - 2) ^{2}  =  {r}^{2}

49 =   {r}^{2}  \\ r = 7

( - 4 - 3)^{2}  + (2 - 2) ^{2}  =  {7}^{2}