периметр паралелограма дорівнює 98 см знайдіть його сторони якщо одна з них на 15 см менша від

другої

Ответы на вопрос

Отвечает Полегенько Света.
Позначимо сторони паралелограма як "а" і "б", де "б" - це більша сторона. За вашою інформацією, периметр паралелограма дорівнює 98 см, тобто:

2а + 2б = 98

Також ви сказали, що одна сторона (нехай це буде "а") менша на 15 см від іншої (б):

а = б - 15

Тепер ми можемо підставити значення "а" з другого рівняння в перше:

2(б - 15) + 2б = 98

Розкриваємо дужки і спрощуємо:

2б - 30 + 2б = 98

4б - 30 = 98

4б = 98 + 30

4б = 128

Тепер поділимо обидві сторони на 4, щоб знайти значення "б":

б = 128 / 4
б = 32 см

Тепер ми можемо знайти значення "а" за допомогою рівняння "а = б - 15":

а = 32 - 15
а = 17 см

Отже, сторони паралелограма дорівнюють 32 см і 17 см.
Отвечает Безверхня Яна.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

Р=98см

менша сторона = а

більша сторона = b,

більша сторона = a + 15

Знайти:

а - ?

b - ?

P = 2a + 2b

98 = 2a +2(a+15)

98 = 2a +2a + 30

98 = 4a + 30

98 - 30 = 4a

68 = 4a

a = 17см - менша сторона;

b = 17 + 15 = 32 - більша сторона.