Розгорнутий кут поділено на два кути, один з яких на 34° більший за другий. знайдіть утворені кути


Ответы на вопрос

Отвечает Бубенько Анастасия.

Ответ: Нехай Х- коефіцієгт пропорційності, то: перший кут =х°, а другий =х+34°сума суміжних кутів =180° складемо і розвяжемо рівняння: х+(х+34)=1802х+34=1802х=180-342х=144°х=144:2=72°-кут перший72+34=106°-кут другий

Объяснение:

Отвечает Солдатова Варя.

Отв Розгорнутий кут має 180°. Якщо ми поділимо його на два кути, один із них буде на 34° більший за інший.

Щоб знайти ці кути, ми можемо використовувати алгебраїчний метод:

Нехай один із кутів буде "x" градусів.

Тоді інший кут буде "x + 34" градуси.

За умовою, що сума цих двох кутів дорівнює 180°, ми можемо записати рівняння:

x + (x + 34) = 180

Розв'язавши це рівняння:

2x + 34 = 180

2x = 180 - 34

2x = 146

x = 146 / 2

x = 73

Отже, перший кут - 73°, а другий кут - 73° + 34° = 107°.