Знайдіть кути, які утворюються при перетині двох прямих, якщо різниця двох із них дорівнює 64°​


Ответы на вопрос

Отвечает Жансая Рамазан.
X+x+64=180
2x=180-64
2x=116
x=116:2
x=58
58+64=122
два кути =58
два інших=122