Помогите прошу! На відрізку АВ позначили внутрішні точки М і К. АВ=75 см,АМ=31см,ВК=22см.Знайти

довжину МК.

Ответы на вопрос

Отвечает Кадыр Улжан.

Відповідь:

Пояснення:

З рисунка бачимо, що, щоб знайти МК треба від АВ відняти АМ і ВК

МК=АВ-АМ-ВК=75-31-22=22см