Сторони паралелограма співвідносяться, як 5:8, а периметр дорівнює 192,4 см. Обчисли сторони

паралелограма. СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Миронов Саша.

Ответ:

37 см, 59,2 см, 37 см, 59,2 см.

Объяснение:

Протилежні сторони паралелограма рівні.

Нехай суміжні сторони 5х і 8х см, тоді за умовою

2(5х+8х)=192,4

2*13х=192,4

26х=192,4

х=7,4

Одна сторона 7,4*5=37 см, друга сторона 7,4*8=59,2 см.