Периметр паралелограма дорівнює 244 см. Одна із його сторін більша від другої на 50 см. Знайдіть

довжини сторін паралелограма. потрібно рішення Срочно!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Яркина Настя.

Ответ:

2a + 2b = 244

Також відомо, що одна сторона більша від іншої на 50 см, тобто:

a = b + 50

Тепер ми можемо використати ці два рівняння, щоб знайти значення "a" і "b". Підставимо вираз для "a" з другого рівняння в перше рівняння:

2(b + 50) + 2b = 244

Розкриємо дужки:

2b + 100 + 2b = 244

Об'єднаємо подібні члени:

4b + 100 = 244

Віднімемо 100 від обох сторін рівняння:

4b = 244 - 100

4b = 144

Тепер поділимо обидві сторони на 4, щоб знайти значення "b":

b = 144 / 4

b = 36

Отже, коротша сторона "b" дорівнює 36 см. Тепер ми можемо знайти значення "a", використовуючи друге рівняння:

a = b + 50

a = 36 + 50

a = 86

Довша сторона "a" дорівнює 86 см. Таким чином, довжина сторін паралелограма становить 86 см і 36 см.