Чи лежать точки А, В і С на одній прямій, якщо: 1)АВ = 9 см, ВС = 4 см, АС = 13 см; 2)АВ = 5 см,

ВС = 3 см, АС = 7 см. 10 б

Ответы на вопрос

Отвечает Лемешко Богдан.

Відповідь: 1) АС= АВ+ВС

13=9+4

13=13 так

2) АС=АВ+ВС

7=3+5

7 не дорівнює 8

Ні

Пояснення: