Срочно нада пж . Бісектриса гострого кута паралелограма ділить його протилежну сторону на

відрізки довжиною 19 см і 9 см, починаючи з вершини тупого кута. Знайти периметр паралелограма.

Ответы на вопрос

Отвечает Баринова Лианна.

Ответ:

VK = KL = 19 см, бісектриса завжди відтинає рівнобедрений трикутник

VM = 19+9 = 28 (см)

Р = 2(VM + AK)

P = 2(28 + 19) = 94 (см)

В: 94 см