Через кінець С відрізка СВ проведено площину а . Точка А належить відрізку СВ так, що СА:АВ= 5:2.

Через точки В і А проведено паралельні прямі, які перетинають площину а в точках В1 і А1. Знайти ВВ1, якщо АА1 =15см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Аскарова Акырыс.

Ответ:

Для знаходження довжини відрізка ВВ1 ми можемо використовувати подібність трикутників. Оскільки СА:АВ = 5:2, то ми можемо сказати, що СВ1:ВВ1 = 5:2 також, оскільки трикутники САВ і СВ1В подібні.

Маємо відомі значення:

АА1 = 15 см

Знаючи, що СВ = 5x і ВА = 2x, ми можемо записати рівняння:

5x + 2x = 15

7x = 15

x = 15 / 7

Тепер, коли ми знаємо значення x, ми можемо знайти довжину ВВ1:

ВВ1 = 5x + 2x

ВВ1 = 7x

ВВ1 = 7 * (15 / 7)

ВВ1 = 15 см

Отже, довжина відрізка ВВ1 дорівнює 15 см.