Через кінець А відрізка АВ проведено площину . Через кінець В і точку С цього відрізка проведено

паралельні прямі, які перетинають площину відповідно в точках В1 і С1. Знайти довжину відрізка СС1, якщо АВ:ВС=4:1, ВВ1=18см.

Ответы на вопрос

Отвечает Логинов Матвей.

Ответ:

СС1=13,5см

Объяснение:

AC=AB-BC=4-1=3 частини.

∆АСС1~∆АВВ1, за кутами

АС/АВ=СС1/ВВ1

3/4=СС1/18

СС1=18*3/4=13,5 см