Відстань від точки перетину діагоналей квадрата до сторони 5 см. Знайти периметр квадрата.


Ответы на вопрос

Отвечает Новак Мария.

Відповідь:

Пояснення:

  ABCD - квадрат ;  О - точка перетину його діагоналей ; ОМ⊥AD ,

  OM = 5 см .  

  ОМ = 1/2 АВ ;  ------>  AB = 2 * OM = 2 * 5 = 10 ( см ) ;  АВ = 10 см .

  Р кв = 4 * АВ = 4 * 10 = 40 ( см ) .