Знайдіть площу круга, якщо O(- 2; 3) * -центр кола, C(1; - 5) -точка на колі. (Баллов: 3) П - не

змінювати на 3, 14 у формулі площі. За

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Юля.

Ответ:

Площа круга обчислюється за формулою S = πr², де r - радіус круга.

Радіус можна знайти відстанню від центру круга O до точки на колі C, використовуючи формулу для відстані між двома точками:

r = √((-2 - 1)² + (3 - (-5))²) = √((-2 - 1)² + (3 + 5)²) = √((-3)² + (8)²) = √(9 + 64) = √73

Тепер підставимо значення радіуса у формулу площі круга:

S = π(√73)² = π * 73 = 73π

Отже, площа круга дорівнює 73π.