Якщо периметр паралелограма дорівнює 48 см, а одна із сторін у три рази більша, ніж друга,то більша

сторона дорівнює… 24см 18см 32см 6см 42см c обьяснением

Ответы на вопрос

Отвечает Юн Ангелина.
Нехай одна зі сторін паралелограма буде дорівнює "x" см, а інша буде дорівнювати "3x" см (оскільки одна сторона у три рази більша, ніж інша).

Паралелограм має дві пари паралельних сторін, тобто дві сторони дорівнюють "x" см, і дві сторони дорівнюють "3x" см.

Периметр паралелограма розраховується як сума всіх його сторін. Тобто:
Периметр = 2x + 2(3x) = 2x + 6x = 8x

Ми знаємо, що периметр паралелограма дорівнює 48 см, тому:

8x = 48

Тепер можемо розрахувати значення "x":

8x = 48
x = 48 / 8
x = 6

Отже, довша сторона паралелограма дорівнює 3x, або 3 * 6 = 18 см.

Відповідь: більша сторона паралелограма дорівнює 18 см.