4. Площина, перетинаючи дві сторони трикутника ABC, ділить їхувАА AC=BB BiC = 2:3. Знайти довжину

А1В, якщо АВ=15 см ​

Ответы на вопрос

Отвечает Зеленская Настена.

Для знаходження довжини А1В, спочатку визначимо довжини відрізків А1С та В1С. Ми знаємо, що АС ділиться відношенням 2:3, тобто АС = 2x і ВС = 3x, де x - довжина спільного відрізка площини зі стороною АВ.

Загальна довжина АВ = 15 см. Так як ВС + АС = АВ, ми можемо записати:

2x + 3x = 15

Це рівняння ми можемо розв'язати для знаходження значення x:

5x = 15

x = 15 / 5

x = 3

Отже, x = 3 см. Тепер, ми можемо знайти довжину А1В, яка буде рівною АС, оскільки А1С - це відрізок площини:

А1В = 2x = 2 * 3 см = 6 см.

Отже, довжина А1В дорівнює 6 см.