Геометрія 7 клас Знайдіть радіус кола вписаного в прятрикутник зі сторонами 3 4 5


Ответы на вопрос

Отвечает Соломонова Елизавета.

Ответ:

1 см

Объяснение:

я робила по формулі : r=2S/a+b+c , S= 1/2 ab. S= 1/2•3•4=6, r=2•6/3+4+5=12/12=1.

але я незнаю чи ви вчили таку формулу