Знайдіть кути чотирикутника якщо вони співвідносяться як 2:3:2:3 який це вид чотирикутника пліз


Ответы на вопрос

Отвечает Матюкова Арина.

Ответ:

Щоб знайти кути чотирикутника, співвідношення яких дорівнює 2:3:2:3, спочатку потрібно знайти загальну суму цих співвідношень, щоби можна було розрахувати кути. В загальному співвідношенні 2:3:2:3 загальна сума цих чисел становить 10 (2 + 3 + 2 + 3).

Далі, для знаходження кутів чотирикутника, потрібно помножити кожне співвідношення на 180° і поділити на загальну суму:

1-й кут: (2/10) * 180° = 36°

2-й кут: (3/10) * 180° = 54°

3-й кут: (2/10) * 180° = 36°

4-й кут: (3/10) * 180° = 54°

Таким чином, кути чотирикутника становлять 36°, 54°, 36° та 54°. Щодо виду чотирикутника, потрібна додаткова інформація, так як існує кілька видів чотирикутників з різними властивостями (паралелограм, прямокутник, ромб тощо).

Отвечает Иванин Илья.

Ответ:

2x + 3x + 2x + 3x = 360°

10x = 360°

x = 36°

2x = 72°

3x = 108°

Відповідь: перший кут = 72°, другий кут = 108°, третій кут = 72°, четвертий кут = 108°