у воді масою 40 г розчинили 0.5 феруму (іі) сульфату гептагідрату (залізний купурос) визначте

масову частку феруму(іі) фульфату в одержаному розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Правильно? Отметьте как лучший ответ.(то есть короной)Спасибо(:

(А если вы такой жадный что не можете нажать маленькую кнопку то пойдите в Казахстан)

Ответ:

Для визначення масової частки феруму(II) сульфату в одержаному розчині, спочатку розрахуємо масу самого сульфату:

Маса FeSO4 * 7H2O = 0.5 г

Тепер розрахуємо масову частку феруму(II) сульфату в одержаному розчині:

Масова частка (%) = (Маса FeSO4 * 7H2O / Маса розчину) * 100%

Маса розчину = Маса FeSO4 * 7H2O + Маса води = 0.5 г + 40 г = 40.5 г

Масова частка (%) = (0.5 г / 40.5 г) * 100% ≈ 1.23%

Отже, масова частка феруму(II) сульфату у вашому розчині становить приблизно 1.23%.

Объяснение:

Включено