Знайдіть координати вершини C паралелограма ABCD, якщо A(−4; 6), B(5; 9), D(1; 3)


Ответы на вопрос

Отвечает Фомичёва Валерия.

Ответ:

Для знаходження координат вершини C паралелограма ABCD можна використовувати властивості паралелограма. Одна з властивостей паралелограма - протилежні сторони паралельні та рівні за довжиною, і протилежні кути рівні за мірою.

Давайте спочатку знайдемо вектори AB і AD:

AB = (5 - (-4), 9 - 6) = (9, 3)

AD = (1 - (-4), 3 - 6) = (5, -3)

Тепер знаємо, що протилежні сторони паралелограма рівні за довжиною і паралельні. Отже, можемо взяти координати точки A і додати до них вектор AD, щоб знайти координати вершини C:

C = A + AD = (-4, 6) + (5, -3) = (1, 3)

Отже, координати вершини C паралелограма ABCD дорівнюють (1, 3).

Объяснение:

Удачи тебе!