Промінь ОС ділить кут АОВ = 100°на два кути так, що один з них на 30° більше іншого. Знайти кут АОС

і ВОС.

Ответы на вопрос

Отвечает Тарарина Дарья.

Ответ:

35° и 65°

Объяснение:

Угол АОВ = угол АОС + угол ВОС = 100°

Угол АОС — х°

Угол ВОС — х + 30°

х + х + 30 = 100

2х + 30 = 100

2х = 100 - 30

2х = 70

х = 70 : 2

х = 35

Угол АОС — (х) = 35°

Угол ВОС — (х + 30) = 35 + 30 = 65°