ND промінь DC проходить між сторонами кута ADK промінь DM-бісектриса кута CDK.знайдіть кут ADK,якщо

кут MPD=82 градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Андрей.

Ответ:

Для знаходження кута ADK нам потрібно використовувати факт, що DM є бісектрисою кута CDK. Це означає, що кут ADK дорівнює півкута CDK.

Оскільки кут MPD дорівнює 82 градуси, то кут MDC (оскільки DM є бісектрисою) також дорівнює 82 градуси. Тепер ми можемо знайти кут KDM, використовуючи властивість суми кутів в трикутнику:

KDM + MDC + CDK = 180 градусів

KDM + 82 градуси + CDK = 180 градусів

Тепер ми можемо знайти кут CDK:

KDM + CDK = 180 градусів - 82 градуси = 98 градусів

Тепер ми знаємо, що кут CDK дорівнює 98 градусам. Оскільки кут ADK дорівнює половині кута CDK, то:

ADK = 1/2 * CDK = 1/2 * 98 градусів = 49 градусів.

Отже, кут ADK дорівнює 49 градусів.