Точка С належить відрізку MN. Знайдіть довжину відрізка СМ, якщо MN = 6,4 см, CN = 2,8 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Михеева Карина.

Ответ:

6,4-2,8=3,6(см)

Объяснение:

6,4-2,8=3,6(см)