Точка С лежить між точками А і В. Знайдİть довжину відрізка АВ, якщо АС =5 см, СВ = 6 см. дуже

срочно!!!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Пилипчук Эльвира.

Відповідь:     АВ = 11 см .

Пояснення:

   АС = 5 см, СВ = 6 см .    

   АВ = АС + СВ = 5 + 6 = 11 ( см ) ;   АВ = 11 см .