Обчисліть сторони трикутника MPK якщо MP= 28 см кут K = 60 МК - KP = 20см срочно!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Ларионова Мэри.
Для обчислення сторін трикутника MPK можна скористатися правилом косинусів. Спочатку знайдемо сторону MK, а потім інші сторони.

1. Знайдемо сторону MK:
Використовуючи косинус правого кута K (60 градусів), можемо виразити MK:
cos(K) = MK / KP
cos(60°) = MK / 20 см
MK = 20 см * cos(60°)
MK = 20 см * 0.5
MK = 10 см

2. Знайдемо сторону PK:
Маємо MK = 10 см і MP = 28 см. За теоремою Піфагора можемо знайти PK:
PK^2 = MP^2 - MK^2
PK^2 = (28 см)^2 - (10 см)^2
PK^2 = 784 см^2 - 100 см^2
PK^2 = 684 см^2
PK = √684 см ≈ 26.16 см

Таким чином, сторони трикутника MPK будуть:
- MP = 28 см
- MK = 10 см
- PK ≈ 26.16 см