Даны векторы: a { 3, - 5; 2 } b { 0; 7; -1 } { 2/3; 0,0 }, { -2,7; 3, 1; 0,5 } Найти координаты

векторов: d+a, a+c, b+c Помогите, пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Демышева Дарья.

Для знаходження координат векторів d + a, a + c і b + c, давайте спершу додамо вектори a та c:

a = {3, -5, 2}

c = {2/3, -2, 7/3}

Тепер знайдемо їх суму:

d + a = {3, -5, 2} + {2/3, -2, 7/3} = {(3 + 2/3), (-5 - 2), (2 + 7/3)} = {(11/3), -7, (20/3)}

a + c = {3, -5, 2} + {2/3, -2, 7/3} = {(3 + 2/3), (-5 - 2), (2 + 7/3)} = {(11/3), -7, (20/3)}

Тепер додамо вектор b до вектора c:

b = {0, 7, -1}

c = {2/3, -2, 7/3}

b + c = {0, 7, -1} + {2/3, -2, 7/3} = {(0 + 2/3), (7 - 2), (-1 + 7/3)} = {(2/3), 5, (2/3)}

Отже, координати векторів d + a, a + c і b + c дорівнюють:

d + a = {(11/3), -7, (20/3)}

a + c = {(11/3), -7, (20/3)}

b + c = {(2/3), 5, (2/3)}