Точки A1, B1, і С1, е паралельними проекціями відповідно точок А, В і С, які лежать на одній прямій

(точка B1, лежить між точками А1, i С1). Знайдіть відрізок А1С1, якщо AB = 10 см, AC = 16 см, В1С1 = 3 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Kaprizov Kirill.

Ответ:

A₁C₁=8 cм

Объяснение:

ВС = AC-AB=16-10=6 cм

A₁C₁ =В₁С₁/ВС*АС=3/6*16=8 cм