Помогите решить. Точки A1, B1, i C1 є паралельними проекціями відповідно точок A,B i C, які лежать

на одній прямій( точка B лежить між точками A i C). Знайдіть відрізок B1C1 ,якщо AB=8см, BC=6 см, A1b1= 12 см

Ответы на вопрос

Отвечает Пельнова Дарья.

Ответ:

Відрізок B₁C₁ = 9 см

Объяснение:

Точки A₁, B₁, i C₁ є паралельними проекціями відповідно точок A,B i C, які лежать на одній прямій (точка B лежить між точками A i C). Знайдіть відрізок B₁C₁ ,якщо AB=8см, BC=6 см, A₁В₁= 12 см

Відомо, що при паралельному проектуванні паралельною проекцією відрізка є відрізок.

Тому, так як точки A,B i C - лежать на одній прямій, то A₁, B₁, i C₁  - лежать на одній прямій.

  • Відношення паралельних проекцій відрізків, які лежать на одній прямій, дорівнює відношенню самих відрізків:

\dfrac{AB}{BC} =\dfrac{A_1B_1}{B_1C_1}

Звідси:

B_1C_1=\dfrac{BC*A_1B_1}{AB} =\dfrac{6*12}{8} = 9

#SPJ3