пожалуйста срочно!!!одна із сторін прямокутника дорівнює 16см а його периметр 80 см. Знайдіть

сторони даного прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Тараскина Варвара.

Ответ:

80-(16*2)= 80-32= 48