Відрізок АВ довжиною 32 см поділено на три частини, довжини яких відносяться як 4:7:5 помогите

пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Шушакова Александра.

Ответ:

8 см,  14 см,  10 см

Объяснение:

Знайдемо коефіціент пропорційності х з рівняння

4х+7х+5=32

16х=32

х=2

Відрізок 1=4*2=8 см, відрізок 2=7*2=14 см, відрізок 3=5*2=10 см.