периметр трикутника на 12 см більший за довжину його сторони. знайдіть радіус кола, описаного

навкого трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Аня.

Ответ:

0.22

Объяснение:

Нехай невідома сторона— x.

Периметр x+12.

x + x + x = x + 12 \\ 3x = x + 12 \\ 2x = 12 \\ x = 6

Виходить, всі три сторони трикутника дорівнюють 6 см, а периметр =6+12=18 см.

Площу трикутника знайдемо за ф-ою Герона.

s =  \sqrt{p(p - a)(p - b)(p - c)}  \\ p =  \frac{a + b + c}{2}

p =  \frac{6 + 6 + 6}{2} = 9 \\ s =  \sqrt{9(9 - 6)(9 - 6)(9 - 6)} = (priblizitelno)16 \\ s =  \frac{a + b + c}{4r}  \\ 4r =  \frac{16}{18}  = 0.88 \\ r =  \frac{0.88}{4}  = 0.22