Із вершни розгорнутого у Кута АСР проведено 2 промені СТ і СF так,якщо кут.АСF=158°,кут

TCP=134°.Знайдіть кут TCF.

Ответы на вопрос

Отвечает Куртев Дмитрий.

Ответ:

112°

Объяснение:

∠PCF=180-158=22°

∠TCF=134-22=112°