Діагоналі ромба дорівнюють 10 см і 24 см знайдіть сторони ромба ​


Ответы на вопрос

Отвечает Пряхина Арина.

Ответ:

В объяснении.

Объяснение:

10/2=5 ; 24/2=12 ; 5²+12²=а² ; 25+144=а² ;

а²=169 ; а = 13 ( см ).