Знайти сінус а якщо косінус а = 21/29​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

sinA=20/29

Объяснение:

Тригонометрическое тождество

sin²A+cos²A=1

sinA=√(1-(21/29)²)=√(841/841-441/841)=

=√(400/841)=20/29