6. У трикутнику ABC бісектриса СР ділить сторону АВ на відрізки AP= 4 см, РВ=5 см. Знайдіть

периметр трикутника, якщо АС=10 см.А27 смБ 31,5 см .. В 29,5 смГ 32 см

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

Б) 31,5 см

Объяснение:

АВ=AP+РВ=4+5=9 см

АС/АР=СВ=ВР=10/4=2,5

СВ=2,5*5=12,5 см

Р=12,5+9+10=31,5 см