Сторона ромба дорівнює 17см,одна з його діагоналей 16см. Знайти другу діагональ.


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Полина.

Объяснение:

Ромб

а=17 см

d2=16 cм

Найти : d1

Решение

d1/2=корень(а^2-(d2/2)^2)=

=корень (17^2-(16/2)^2)=

=корень (289-64)=корень 225=15 см

d1=15×2=30 cм

Ответ : d1=30 cм