Основа рівнобедреного трикутника дорівнює 12 см, а бічна сторона 2√10 см. Знайдіть площу трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Морзалёва Ксения.

Ответ:

12см²

Объяснение:

Висота BS:

bs =  \sqrt{40 - 36}  = 2 \\ s =   \frac{1}{2} bs \times ac = 12