Бічна сторона рівнобедреного трикутника ділиться точкою дотику вписаного кола у відношенні 3 5,

рахуючи від вершини кута при основі трикутника. Знайдіть периметр трикутника, якщо його бічна сторона дорівнює 24см. Помогите пожалуйста. Даю 50 баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Семанчук Денис.
Р=66см
АС=СВ=24см
АК:КС=ВР:РС= 3:5
х - коефіцієнт пропорційності
3х+5х=24
8х=24
х=24:8
х=3
АК=ВР=3*3=9см
Дотичні до кола, що виходять з однієі точки рівні. Отже:
АК=АМ=9см
ВР=ВМ=9см
АВ=АМ+ВМ=9+9=18см
Р= АВ+АС+СВ=18+24+24=66см