У трикутнику АBC гіпотенуза AB = 17, кут B = 25 градусів. Чому дорівнює катет BC


Ответы на вопрос

Отвечает Ботякова Вика.

Ответ: BC=17*cos(25°)≈15,4.

Объяснение:

BC=AB*cos(∠B)=17*cos(25°)≈15,4.