Знайдіть периметр паралелограма,якщо його площа дорівнює 120см^2,а висоти 5см і 6см​


Ответы на вопрос

Отвечает Зайчикова Кристина.

Объяснение:

S=120 cм^2

h=5 cм

h2=6 см

Найти : Р

Решение :

Р=2а+2b

a=S/h=120/5=24 cм

b=S/h2=120/6=20 см

Р=2×24+2×20=48+40=88 см

Ответ : Р=88 см