Знайдіть довжину дуги кола радіуса 3 см яка відповідає центральному кута 135


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьменко Анастасия.

Ответ:

L=(πRn)/180=(π*9*120)/180=3π(см)

Объяснение: